1

Pasotti Schoenlepel in Leder met Krokoprint Zwart

€ 75,00(Inclusief btw)
Deze schoenlepel in zwart leder met uitgesproken krokoprint combineert praktische functionaliteit met een luxueuze uitstraling. Het lange, slanke model maakt het mogelijk om je schoenen moeiteloos aan te trekken zonder te bukken of de hiel te vervormen. Een verfijnd accessoire voor de dressing of inkomhal, ideaal voor wie oog heeft voor detail en duurzame kwaliteit.

Kenmerken

• Lang en slank model voor comfortabel aantrekken van schoenen
• Vervaardigd in leder met krokoprint reliëfstructuur
• Diepzwarte kleur met elegante glans
• Afgeronde onderzijde voor een vlotte instap
• Voorzien van lederen ophanglus met metalen ring
• Stevige en vormvaste uitvoering voor dagelijks gebruik
• Made in Italy

Materiaal en afwerking

Hoogwaardig leder met krokoprint. Soepel maar stevig, duurzaam afgewerkt en vervaardigd volgens traditioneel Italiaans vakmanschap.

Productinformatie

• Modelnaam: Shoehorn Croco Ring
• Kleur: Zwart
• Merk: Pasotti

Achtergrond over het merk

Pasotti werd opgericht in 1956 en groeide uit tot een gerenommeerd Italiaans familiehuis gespecialiseerd in luxueuze accessoires. Alle creaties worden vervaardigd in Italië, waarbij generaties vakmanschap en verfijnde materiaalkeuze centraal staan. Die rijke heritage en consequente aandacht voor detail maken Pasotti tot een vaste waarde in internationale boetieks.
Merk Pasotti
Kleur Zwart
Artikelnummer 234156
Rufus Koksijde Onesize

Eén van onze medewerkers helpt je graag verder. We trachten je vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.

Gratis verzending vanaf €99
5% Korting op je volgende aankoop
Veilig online betalen