1

Wijde broek met contraststrepen wit

€ 99,00(Inclusief btw)
Deze wijde broek heeft een normale pasvorm en lange, rechte pijpen voor een soepel vallend silhouet. Langs beide zijkanten loopt een brede camel streep tussen twee zwarte contraststrepen, die de witte basis een grafische afwerking geeft. De effen tailleband houdt de bovenzijde strak en eenvoudig. De zachte viscoseblend maakt de broek geschikt voor comfortabele dagelijkse en verzorgde combinaties.

• Normale pasvorm
• Wijde rechte pijpen
• Lange broek
• Witte basis
• Brede camel streep langs beide zijkanten
• Zwarte contraststrepen rond de camel streep
• Verticale strepen over de volledige pijplengte
• Effen tailleband
• Model is 170 cm
• Grafische kleurblokken aan de zijkanten

49% viscose, 28% polyester en 23% nylon

• lev.code CHP749
• kleurcode SAMPLE COLOR
• Pasvorm normaal
• Producttype broek
• Merk Leo & Ugo

Leo & Ugo is een Frans damesmodemerk. Het merk biedt collecties met onder meer knitwear, jurken, broeken, rokken, jassen en accessoires. Binnen het aanbod worden verschillende materialen, kleuren, prints en eigentijdse silhouetten gecombineerd. Ook kasjmier en kleurrijke knitwear maken deel uit van de collecties.
Merk Leo & Ugo
Kleur Wit
Tailleert Normaal
Model meet 170cm
Artikelnummer 241709
Samenstelling 49%viscose 28%polyester 23%nylon
Due Amanti Nieuwpoort 36, 40, 42
Due Amanti Koksijde 40, 42
Due Amanti Knokke 36, 40, 42

Eén van onze medewerkers helpt je graag verder. We trachten je vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.

Gratis verzending vanaf €99
5% Korting op je volgende aankoop
Veilig online betalen