Wijde broek met contraststrepen wit
- 241709
- Leo & Ugo
- Productinformatie
€ 99,00(Inclusief btw)
Deze wijde broek heeft een normale pasvorm en lange, rechte pijpen voor een soepel vallend silhouet. Langs beide zijkanten loopt een brede camel streep tussen twee zwarte contraststrepen, die de witte basis een grafische afwerking geeft. De effen tailleband houdt de bovenzijde strak en eenvoudig. De zachte viscoseblend maakt de broek geschikt voor comfortabele dagelijkse en verzorgde combinaties.
• Normale pasvorm
• Wijde rechte pijpen
• Lange broek
• Witte basis
• Brede camel streep langs beide zijkanten
• Zwarte contraststrepen rond de camel streep
• Verticale strepen over de volledige pijplengte
• Effen tailleband
• Model is 170 cm
• Grafische kleurblokken aan de zijkanten
49% viscose, 28% polyester en 23% nylon
• lev.code CHP749
• kleurcode SAMPLE COLOR
• Pasvorm normaal
• Producttype broek
• Merk Leo & Ugo
Leo & Ugo is een Frans damesmodemerk. Het merk biedt collecties met onder meer knitwear, jurken, broeken, rokken, jassen en accessoires. Binnen het aanbod worden verschillende materialen, kleuren, prints en eigentijdse silhouetten gecombineerd. Ook kasjmier en kleurrijke knitwear maken deel uit van de collecties.
• Normale pasvorm
• Wijde rechte pijpen
• Lange broek
• Witte basis
• Brede camel streep langs beide zijkanten
• Zwarte contraststrepen rond de camel streep
• Verticale strepen over de volledige pijplengte
• Effen tailleband
• Model is 170 cm
• Grafische kleurblokken aan de zijkanten
49% viscose, 28% polyester en 23% nylon
• lev.code CHP749
• kleurcode SAMPLE COLOR
• Pasvorm normaal
• Producttype broek
• Merk Leo & Ugo
Leo & Ugo is een Frans damesmodemerk. Het merk biedt collecties met onder meer knitwear, jurken, broeken, rokken, jassen en accessoires. Binnen het aanbod worden verschillende materialen, kleuren, prints en eigentijdse silhouetten gecombineerd. Ook kasjmier en kleurrijke knitwear maken deel uit van de collecties.
| Merk | Leo & Ugo |
| Kleur | Wit |
| Tailleert | Normaal |
| Model meet | 170cm |
| Artikelnummer | 241709 |
| Samenstelling | 49%viscose 28%polyester 23%nylon |
| Due Amanti Nieuwpoort | 36, 40, 42 |
| Due Amanti Koksijde | 40, 42 |
| Due Amanti Knokke | 36, 40, 42 |



