1

Loewe 7 Eau de Toilette

135,00 €(TVA incluse)
Loewe 7, gelanceerd in 2010 en gecreëerd door Emilio Valero, is een luxueuze mannengeur die kracht en elegantie samenbrengt. Deze eau de toilette behoort tot de kruidig-houtige geurfamilie en is ideaal voor de man die zich wil onderscheiden.

* Topnoten: zwarte peper, rode appel
* Hartnoten: neroli, wierook absolue
* Basisnoten: atlasceder, vetiver, muskus
* Houtachtig-kruidige geur met luxueuze uitstraling
* Ontworpen door parfumeur Emilio Valero

Ingrediënten
Alcohol, parfum, aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, BHT, eugenol, limonene, benzyl alcohol, linalool, citral

Over het merk
Het Spaanse Loewe staat wereldwijd bekend om zijn verfijnde luxe en creatieve design. Loewe 7 is een geur die de moderne man voorziet van een vleugje exclusiviteit, perfect voor dagelijks gebruik én speciale gelegenheden.

MarqueLoewe
couleurBleu
Numéro d'article224732

L'une de nos conseillères en mode se fera un plaisir de vous aider. Nous faisons de notre mieux" de répondre à votre question dans les plus brefs délais.

Livraison gratuite à partir de 99 euros
Remise sur votre prochain achat
Paiement sécurisé avec ingenico