1

Saphir Médaille d'Or Lotion Vison – 125ml

18,00 €(TVA incluse)
De Saphir Médaille d'Or Lotion is een milde reiniger en conditioner op basis van bijenwas en voedende nertsolie. Deze lotion is ideaal als eerste stap in de verzorging van gladleren schoenen, maar ook uitstekend geschikt voor tassen, jassen, meubelen en auto-interieur. Dankzij de lichtere formule ten opzichte van de Renovateur is dit product universeel inzetbaar voor leeronderhoud, met een zachte matte glans als resultaat.

De lotion reinigt, voedt en beschermt leer op een natuurlijke wijze, zonder het te verzadigen. Het bereidt het oppervlak perfect voor op verdere behandeling met schoencrème of was.

Kenmerken

* Milde reiniging en voeding op basis van bijenwas en nertsolie
* Geschikt voor schoenen, tassen, jassen en lederen meubels
* Creëert een lichte matte glans
* Ideaal als voorbereiding op Saphir Pommadier crème of Pate de Luxe
* Inhoud: 125ml
* Ook beschikbaar in plantaardige variant op basis van macadamia-olie

Gebruiksadvies

1. Breng aan met een katoenen insmeerdoek in draaiende bewegingen
2. Laat 5 minuten intrekken
3. Borstel licht uit met een paardenhaarborstel
4. Wrijf eventueel op met een katoenen doek voor extra glans

Materiaal

* Bijenwas en nertsolie (klassieke variant)
* Optioneel: plantaardige versie met macadamia-olie

Over het merk
Saphir Médaille d'Or is dé referentie op het gebied van luxe schoenverzorging. De producten uit deze lijn combineren traditionele ambacht met hoogwaardige ingrediënten en bieden duurzame verzorging voor elk type leer. Deze lotion is een essentieel basisproduct voor een lange levensduur van je lederen items.
MarqueSaphir Médaille D'or
couleurNoir
Numéro d'article229260
Rufus CoxydeOnesize

L'une de nos conseillères en mode se fera un plaisir de vous aider. Nous faisons de notre mieux" de répondre à votre question dans les plus brefs délais.

Livraison gratuite à partir de 99 euros
5% Remise sur votre prochain achat
Paiement sécurisé avec ingenico